Wszystkiego najlepszego dla Bernarda, Biruty, Erwina
Strefa Aktywnego Seniora
Spotkania SAS.
2020-08-23

Link do wiadomości odnośnie nowych spotkań "Strefy Aktywnego Seniora".

więcej...


Warsztaty Ceramiczne.
2019-11-22
22.11.2019r. Warsztaty Ceramiczne  w ramach Klubu Aktywnego Seniora.
 
Za nami pierwsze spotkanie warsztatów ceramicznych ozdób bożonarodzeniowych wykonanych z gliny..Dzisiaj nabraly kształtu zostaną wypalone a podczas drugiego spotkania nabiorą rumieńców i zostaną udekorowane. Powstaną piękne i wyjątkowe ceramiczne ozdoby świąteczne. Po raz pierwszy brałysmy udział w takich warsztatach Bylo super poczułyśmy zapach gliny, jej fakurę. i techniki z lepienia z gliny..Dziękujemy Koordynatorce Kasi Zielińskiej Smulczak i SAPiK w Szczecinku. za świetną zabawę przy tworzeniu naszych arcydzieł świątecznych.
więcej...


Warsztaty Kulinarne
2019-11-14
14.11.2019r. Warsztaty Kulinarne
Królową warsztatów kulinarnych w ramach Klubu Aktywnego Seniora działajacego przy SAPiK w Szczecinku była dynia .Podzieleni na kilka grup przygotowaliśmy przesmaczne dania z dyni pod okiem doswiadczonej dietetyczki a zarazem Koordynatorki Klubu Kasi Zielińskiej-Smulczak.Było smacznie,zdrowo i kolorowo.
więcej...


Europejski Dzień Seniora
2019-10-21
21.10.2019r. Klub Aktywnego Seniora 
Dziś świętowaliśmy Europejski Dzień Seniora ❤️ To było niesamowite spotkanie - bardzo dużo osób zechciało przyjść na nasze spotkanie - dziękuję Wam, za waszą obecność! Mam też sporo informacji czego oczekujecie po kolejnych spotkaniach 😁 Dziękuję serdecznie za piękne wystąpienie - niespodziankę Pasjonatki, dziękuję za pomoc w przygotowaniach seniorkom ze Stowarzyszenia Aktywnych Kobiet.
więcej...


I Warsztaty Florystyczne
2019-09-23
I Warsztaty Florystyczne
 Było przepięknie, wyjatkowe bukiety i bransoletkti,które same wykonałyśmy. Dziękujemy bardzo za wspaniałe warsztaty koordynatorce Kasi i Panu Łukaszowi z Kwiaciarni Zielna w Szczecinku.
W ramach Klubu Aktywnego Seniora odbyły się I warsztaty florystyczne,podczas,których każda z nas samodzielnie wykonała z prawdziwych kwiatków bransoletki.Wszystkie byłyśmy bardzo kreatywne,wszystkie były wyjatkowe i prześliczne co widac na zdjęciach. Frajda niesamowita.

więcej...


Warsztaty florystyczne.
2019-09-15

Serdecznie zapraszamy na warsztaty florystyczne.

Strefa Aktywnego Seniora


więcej...


Darmowy licznik odwiedzin