Wszystkiego najlepszego dla Agnieszki, Amalii, Czecha
Aktualności
Podsumowanie akcji charytatywnej.
2017-01-12 - autor: Ewa Czech


W dniu 12.01.2017r. w imieniu Stowarzyszenia Aktywnych Kobiet organizatora akcji charytatywnej oraz Komitetu Społecznego  w oficjalny sposób publicznie podsumowaliśmy akcję charytatywną na rzecz Tomka  Możuch, która odbyła się w dniu 3.12.2016r. na Hali Sportowej przy ul. Wiatracznej w Szczecinku. Dosłownie w ciągu 2 miesięcy wspólnie ,intensywnie pracowaliśmy na to, aby akcja charytatywna się udało.

Cel, który sobie postawiliśmy, zebrać pieniążki na sprzęt rehabilitacyjny dla Tomka  udało nam się  go zrealizować dzięki  firmom ,instytucjom, organizacjom pozarządowym, osobom prywatnym, nauczycielom  wraz z rodzicami uczniów , dzięki mieszkańcom Szczecinka i powiatu szczecineckiego wolontariuszom, którzy darem serca wsparli finansowo i rzeczowo , naszą inicjatywę. Pieniążki na konto wpływały jeszcze do końca grudnia z różnych zakątków Polski.

Dziękujemy Wam serdecznie za ogromne serca, za to że byliście w tym dniu razem z nami.Bardzo dziękujemy Spółce Abex ze Szczecinka za przekazanie pieniążków na leczenie Tomka.

Zebraliśmy łącznie 13 tys.700zł dla Tomka i dzięki tym pieniążkom zakupiliśmy specjalistyczny sprzęt rehabilitacyjny ,który oficjalnie w tym dniu przekazaliśmy dla rodziców Tomka.
Darmowy licznik odwiedzin